شركت روغن پارسیان با علامت تجارتي لوبران  فعاليت خود را در سال 1386 آغاز نمود.
شركت روغن پارسیان با توليد انواع فرآورده روغنی و نفتی،همگام  با آخرين پيشرفت هاي تكنولوژي در جهان حركت مي نمايد. اين شركت با تكيه بر نيروي انساني متخصص و مجرب و به كمك بهره-گيري از امكانات بلندینگ، آزمايشگاهي و  تحقيقاتي موفق به کسب گامهای مناسبی  در زمينة طراحي و توليد روانكارها در كشور گرديده است. این شرکت یکی از توليدكنندگان روغن  هاي صنعتي در ايران است، همچنين انواع روغـن هاي موتور بـا سـطح كيفيت بـالا، انواع ضديخ، ضدجـوش و ضـدزنـگ، مكمل هـاي سـوخـت را تولید و پارافين واكس ها (موم هاي پارافيني)، انواع گريس و فرآورده‌هاي مرتبط را با مشخصات ویژه و سفارشی  بسته بندی و به بازارهاي داخل و خارج از كشور عرضه مي نمايد.

مهندسين فروش اين شركت به¬منظور ارائه خدمات مشاوره¬اي به¬طور گسترده و مستمر با صنايع و مصرف‌كنندگان در تماس هستند.
از جمله خدمات اداره مهندسي فروش شركت روغن پارسیان مي¬توان رفع مشكلات روانكاري سيستمهاي كارخانجات و ساخت روغنهاي جديد، براساس اعلام نياز صنايع را نام برد.
ساخت روغنهاي جديد بر مبناي نياز صنايع مطابق با برگه هاي مشخصات محصولات و يا بر اساس نمونه ارسالي، به كمك شناسائي اجزاء نمونه، آزمون هاي فيزيكي – شيميايي و بررسي شرايط كاربرد، انجام می شود. در نتيجه علاوه بر تامين نياز صنايع در اسرع وقت، موجب صرفه جويي زيادي در هزينه هاي ارزي نيز مي گردد.
محصولات ويژه بر اساس سفارش و با توجه به مقدار مورد نياز، قابل توليداست.